Táto krabica sa používa ako koncový bod pre napájací kábel na pripojenie k odbočovaciemu káblu v komunikačnom sieťovom systéme FTTx.
Integruje spájanie optických vlákien, delenie, distribúciu, úložisko a káblové pripojenie v jednej jednotke. Zároveň poskytuje spoľahlivú ochranu a správu pre budovanie siete FTTx.
| Celá uzavretá konštrukcia, v peknom stave | Upínanie napájacích a oddeľovacích káblov, spájanie optických vlákien, fixácia, |
| Efektívne chráni a spravuje kábel | skladovanie, distribúcia...atď. všetko v jednom |
| Zabezpečené mechanizmom proti krádeži | Vhodné pre duplexné adaptéry SC a LC a pigtaily |
| Štandardná veľkosť, nízka hmotnosť | Jednoduchá obsluha |
| Vysokokvalitný materiál PC + ABS | Montáž na stenu a stĺp (voliteľné príslušenstvo) |
| Dobré vlastnosti odolné voči prachu a vlhkosti, IP65 | Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie |
| Pracovná teplota | -40 °C ~ +85 °C |
| Relatívna vlhkosť | ≤ 85 % (+30 °C) |
| Atmosférický tlak | 70 kPa ~ 106 kPa |
| Vložená strata | ≤ 0,2 dB |
| Strata návratnosti UPC | ≥ 50 dB |
| Strata odrazu APC | ≥ 60 dB |
| Vložiť a vytiahnuť život | ≥ 1000-krát |
| Izolácia | Uzemňovacie zariadenie je izolované pomocou zakončovacej skrinky, IR ≥1000m Ω/500V (jednosmerný prúd) |
| Odolné napätie | Medzi uzemňovacím zariadením a telesom skrinky je výdržné napätie vyššie ako 3000 V/min, nie Prieraz a preskok. U ≥3000 V (jednosmerný prúd) |
| Rozmery | Montážne rozmery |
| 225 mm x 200 mm x 65 mm (V x Š x V) | 168 mm x 210 mm (V x Š) |