Vlastnosti: Vynikajúci vzhľad Dobrá odolnosť voči nárazom, vodeodolnosť a antikorózna ochrana Štandardné montážne súpravy na uchytenie tyče Optimalizované rozmery Navrhnuté s technológiou širokého pásma, stredným ziskom, nízkym pomerom stojatých vĺn
Použitie: Systém GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Pri inštalácii antény s upevňovacou tyčou postupujte podľa týchto postupov, nastavte uhol sklonu antény a utiahnite skrutky a matice. (1) Montážne súpravy v tvare L by mali byť zarovnané: skrutka antény, nasadiť plochú podložku, pružný hák, naskrutkovať krytku a potom poistnú maticu. (2) Závitová tyč v tvare U M6 prejde zúbkovanou a montážnou súpravou v tvare L, anténa sa upevní tyčou s priemerom 35 – 50 mm a potom poistnou maticou. (3) Pre dosiahnutie najlepšieho signálu nastavte uhol sklonu antény pomocou otvoru v montážnej súprave v tvare L, potom zaistite všetky matice a utesnite koniec konektora antény. (4) Výška montáže by mala byť viac ako 3 metre od úrovne základne, aj v blízkosti montážnych oblastí by nemali byť vysoké budovy a väčšie kovové prvky. Jedným slovom, pozemok s otvorenými stranami.
| Položka | Špecifikácie |
| Frekvenčný rozsah | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Zisk | 7/10 dBi |
| PSV | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Vstupná impedancia | 50Ω |
| Polarizácia | Vertikálne |
| Šírka horizontálneho lúča | 70°/60° |
| Šírka vertikálneho lúča | 55°/45° |
| Maximálny výkon | 50 W |
| Typ konektora | N-žena |
| Rozmer | 230 x 210 x 44 mm |
| Pracovná teplota | -40℃~+60℃ |
| Farba | Biela |
| Montáž | Montáž na stenu |
| Ochrana pred bleskom | Uzemnenie jednosmerného prúdu |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
