Širokopásmové smerové väzobné členy Telsto poskytujú ploché prepojenie jednej signálovej cesty s druhou iba v jednom smere (známe ako direktívne). Zvyčajne pozostávajú z pomocného vedenia elektricky prepojeného s hlavným vedením. Jeden koniec pomocného vedenia je trvalo vybavený zodpovedajúcim zakončením. Direktíva (rozdiel medzi prepojením v jednom smere v porovnaní s druhým) je pre väzobné členy približne 20 dB. Smerové väzobné členy sa používajú vždy, keď je potrebné oddeliť časť signálu alebo skombinovať dva signály. Telsto ponúka úzkopásmové a bezdrôtové smerové väzobné členy s prepojením v rozsahu od 3 dB do 50 dB alebo viac.
| Elektrické charakteristiky | |
| Charakteristiky Impedancia | 50 ohmov |
| Frekvenčný rozsah | 698 – 2700 MHz |
| Maximálna výkonová kapacita | 300 W |
| Vložený útlm | ≤0,2 dB |
| PSV | ≤1,25 |
| Typ konektora | N-žena |
| Množstvo konektorov | 3 |
| Prevádzková teplota | -35 – +75 ℃ |
| Aplikácie | IP65 |
| Stupeň väzby, dB | 25 |
| Väzba, dB | 25,0±1,0 |
| Čistá hmotnosť, kg | 0,37 |
| Vlhkosť | 0 až 95 % |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Aplikácia | Vnútorné |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
