Funkcie
◆ Široké frekvenčné pásmo 698 – 4000 MHz
◆ Pokrytie 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Nízka pasívna intermodulácia
◆ Nízke PSV a vložené straty
◆ Vysoká izolácia, vnútorné aj vonkajšie použitie, IP65
◆ Široko používané pre riešenia v budovách
◆ Vysoká smerovosť / izolácia
◆ Menovitý výkon 300 W na vstup, vysoká spoľahlivosť
◆ Nízke vložené straty, nízke PSV, nízke PIM (IM3)
| Elektrické charakteristiky | |
| Charakteristiky Impedancia | 50 ohmov |
| Frekvenčný rozsah | 698 – 2700 MHz |
| Maximálna výkonová kapacita | 300 W |
| Izolácia | ≥27 dB |
| Strata | ≤3,5 dB |
| PSV | ≤1,25 |
| Vnútropásmový Riggple | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Typ konektora | N-žena |
| Množstvo konektorov | 4 |
| Prevádzková teplota | -30 – +55 ℃ |
| Aplikácie | Vnútorné |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
