Vlastnosť: Vynikajúci vzhľad Vhodné pre bežnú montáž na strop Široké frekvenčné pásmo, nízka stojatá vlna, silná odolnosť voči rušeniu
Použitie: Vnútorné všesmerové pokrytie systémom GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Mechanické špecifikácie | |
| Rozmery | 204 x 115 mm |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Materiál chladiča | Postriebrená mosadz |
| Materiál radómu | ABS |
| Farba radomu | Slonovinovo biela |
| Prevádzková vlhkosť | < 95 % |
| Prevádzková teplota | -40~55 ℃ |
| Elektrické špecifikácie | |
| Frekvenčný rozsah | 806 – 960 MHz 1710 – 2500 MHz 2500 – 2700 MHz |
| Zisk | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| PSV | ≤1,4 |
| Polarizácia | Vertikálne |
| Zaoblenosť vzoru, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Šírka vertikálneho lúča | 85 55 50 |
| IMD3, dBc pri +33 dBm | ≤-140 |
| Vstupná impedancia | 50Ω |
| Maximálny vstupný výkon | 50 W |
| Konektor | N Žena |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
