Vlastnosť: Vynikajúci vzhľad Vhodné pre bežnú montáž na strop Široké frekvenčné pásmo, nízka stojatá vlna, silná odolnosť voči rušeniu.
| Položka | Špecifikácie |
| Frekvenčný rozsah | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Zisk | 3±1 dBi/4±1 dBi |
| PSV | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Vstupná impedancia | 50Ω |
| Polarizácia | Vertikálne |
| Šírka horizontálneho lúča | 360° |
| Šírka vertikálneho lúča | 85±15°/55±15° |
| Maximálny výkon | 50 W |
| Typ konektora | N-žena |
| Priemer | Ø164x94mm |
| Farba | Biela |
| Teplota | Prevádzka: -40℃~+60℃ |
| Rozsah relatívnej vlhkosti | 5 % ~ 95 % |
| Spôsob montáže | Upevnené skrutkami |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
