806 – 960 MHz a 1710 – 2700 MHz
Vertikálna polarizácia
Použitie v interiéri alebo exteriéri
Montáž na stenu alebo na potrubie
Vynikajúci vzhľad Dobrá odolnosť voči nárazom, vodeodolnosť a antikorózna ochrana Štandardné montážne súpravy na uchytenie tyče Optimalizované rozmery Navrhnuté so širokopásmovou technológiou, stredným ziskom, nízkym pomerom stojatých vĺn
Použitie: Systém GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Pri inštalácii antény s upevňovacou tyčou postupujte podľa týchto postupov, nastavte uhol sklonu antény a utiahnite skrutky a matice. (1) Montážne súpravy v tvare L by mali byť zarovnané: skrutka antény, nasadiť plochú podložku, pružný hák, naskrutkovať krytku a potom poistnú maticu. (2) Závitová tyč v tvare U M6 prejde zúbkovanou a montážnou súpravou v tvare L, anténa sa upevní tyčou s priemerom 35 – 50 mm a potom poistnou maticou. (3) Pre dosiahnutie najlepšieho signálu nastavte uhol sklonu antény pomocou otvoru v montážnej súprave v tvare L, potom zaistite všetky matice a utesnite koniec konektora antény. (4) Výška montáže by mala byť viac ako 3 metre od úrovne základne, aj v blízkosti montážnych oblastí by nemali byť vysoké budovy a väčšie kovové prvky. Jedným slovom, pozemok s otvorenými stranami.
Vlastnosti:
● Vynikajúci vzhľad
● Dobrá obranyschopnosť, odolnosť voči nárazom, vodeodolnosť, antikorózna ochrana atď.
| Mechanické špecifikácie | |
| Rozmery | 445*210*65 |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Materiál chladiča | Meď |
| Materiál radómu | ABS |
| Farba radomu | Slonovinovo biela |
| Relatívna vlhkosť | 5 % – 95 % |
| Prevádzková teplota | -40~60 ℃ |
| Montážna súprava | Montáž na stenu a potrubie |
| Elektrické špecifikácie | |
| Frekvenčný rozsah | 806 – 960 MHz 1710 – 2700 MHz |
| Zisk | 10 dBi 12 dBi |
| PSV | ≤1,5:1 |
| Polarizácia | Vertikálne |
| Šírka lúča s polovičným výkonom | V: 65/50° V: 55/40° |
| Pomer prednej a zadnej strany | 20 dB |
| Vstupná impedancia | 50Ω |
| Maximálny vstupný výkon | 50 W |
| Ochrana pred bleskom | Uzemnenie jednosmerného prúdu |
| Konektor | N Žena |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
