| N-samec konektor RF koaxiálny umelá záťaž 50 W | |
| Číslo modelu | TEL-TLNM50W |
| Elektrické | |
| Charakteristická impedancia | 50 ohmov |
| Frekvenčný rozsah | DC-3 GHz |
| PSV | ≤1,20 |
| Výkon | 50 wattov |
| RF konektor | Konektor N-samec |
| Materiál a pokovovanie | |
| Názov dielu | Materiál |
| Telo konektora | Mosadz |
| Izolátor | PTFE |
| Vnútorný vodič | Fosforový bronz |
| Bývanie | Hliník |
| Environmentálne | |
| Prevádzková teplota | -45 ~ 85 ℃ |
| Skladovacia teplota | -60~120℃ |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | IP65 |
| Relatívna vlhkosť | 5 % – 95 % |
| RoHs (2002/95/ES) | V súlade s výnimkou |
| Čistá hmotnosť | 340 g |
● Široké frekvenčné pásmo DC-3 GHz
● Nízkopriepustná intermodulácia
● Nízke PSV
● Nízka presnosť útlmu
● Široko používané pre riešenia v budovách
Naše služby
1. Odpovedzte na svoju otázku do 24 hodín.
2. Platobný model: T/T, L/C, Paypal a Western Union
3. Mnoho modelov dopravy: letecky, po mori, expresne (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Dodacia lehota: Normálne 14 dní od prijatia objednávky
5. Prístav nakládky: Šanghaj
6. Záručná doba: Do 12 mesiacov od odoslania.
7. Návod na obsluhu (návod) na požiadanie.
8. Je možné vyrobiť prispôsobenú kresbu, vzorku a balenie.
Technické špecifikácie:
| Produkt | Popis | Číslo dielu |
| Ukončovacie zaťaženie | N samec / N samica, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N samec / N samica, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N samec / N samica, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N samec / N samica, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N samec / N samica, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N samec / N samica, 100 W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN samec/samica, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN samec/samica, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN samec/samica, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN samec/samica, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
Často kladené otázky
A čo kvalita vašich produktov?
Všetky produkty, ktoré sme dodali, sú pred odoslaním prísne testované naším oddelením kontroly kvality.
Môžete ponúknuť vzorky na testovanie pred zadaním jednej formálnej objednávky?
Vzorky na testovacie účely je možné poskytnúť bezplatne za predpokladu, že znášate náklady na dopravu.
Aká je zvyčajne vaša dodacia lehota?
Naša dodacia lehota je zvyčajne do 14 dní od prijatia vašej objednávky.
Aké sú vaše spôsoby dopravy?
Po mori; Letecky (prístav Šanghaj); alebo spoločnosťami UPS, DHL, FeDex, TNT atď.
Môžete nám poslať vzorku na vývoj?
Áno, môžeme. Vzorky môžu byť doručené do 7 pracovných dní.
Môžeme mať naše logo alebo názov spoločnosti vytlačené na vašich produktoch alebo obale?
Áno, môžete. Logo a názov spoločnosti je možné vytlačiť na naše produkty. Môžete nám poslať grafický návrh.e-mailom vo formáte JPEG alebo TIFF.
Je MOQ pevne stanovené?
MOQ je flexibilné a malé objednávky prijímame prvýkrát ako skúšobnú objednávku.
| Elektrické charakteristiky | |
| Charakteristiky Impedancia | 50 ohmov |
| Frekvenčný rozsah | DC ~ 3 GHz |
| Prevádzková vlhkosť | 0 – 90 % |
| Menovitý výkon | 50 W |
| Konektor | N Muž |
| PSV | 1,15 |
| Teplotný rozsah ℃ | -35~+65 |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
