Antény/ Základňové stanice/Vysielanie/Káblová zostava/Mobilné siete/Komponenty/Prístroje/Mikrovlnné rádio/Vojenské letectvo
PCS/Radar/Rádiá/Satelitná komunikácia/Prepäťová ochrana WLAN
1. Taktiež prispôsobujeme špeciálne produkty požiadavkám našich klientov. Stačí nám ukázať váš výkres, vzorku alebo uvedené detaily a my ich vyrobíme, alebo nám, prosím, pošlite svoje špecifické technické parametre, ako napríklad IMD, VSWR, pokovovanie atď.
2. Vzorka je v poriadku.
3. Na váš dopyt vám odpovieme do 24 hodín.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Popis
Uhlový konektor N samec pre 1/2″ superflexibilný kábel
| Materiál a pokovovanie | |
| Kontaktné centrum | Mosadz / postriebrenie |
| Izolátor | PTFE |
| Teleso a vonkajší vodič | Mosadz / zliatina pokovovaná trojitou zliatinou |
| Tesnenie | Silikónová guma |
| Elektrické charakteristiky | |
| Charakteristiky Impedancia | 50 ohmov |
| Frekvenčný rozsah | DC ~ 3 GHz |
| Izolačný odpor | ≥5000 MΩ |
| Dielektrická pevnosť | ≥2500 V rms |
| Stredový kontaktný odpor | ≤1,0 mΩ |
| Vonkajší kontaktný odpor | ≤0,2 mΩ |
| Vložený útlm | ≤0,12 dB pri 3 GHz |
| PSV | ≤1,1 pri -3,0 GHz |
| Teplotný rozsah | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodotesný | IP67 |
Pokyny na inštaláciu super flexibilného kábla N alebo 7/16 alebo 4310 1/2″
Štruktúra konektora: (Obr. 1)
A. predná matica
B. zadná matica
C. tesnenie

Rozmery pre odizolovanie sú znázornené na diagrame (obr. 2), pri odizolovaní je potrebné venovať pozornosť:
1. Koncová plocha vnútorného vodiča by mala byť skosená.
2. Odstráňte nečistoty, ako sú medené usadeniny a otrepy, z koncového povrchu kábla.

Montáž tesniacej časti: Naskrutkujte tesniacu časť pozdĺž vonkajšieho vodiča kábla, ako je znázornené na obrázku (obr. 3).

Montáž zadnej matice (obr. 3).

Prednú a zadnú maticu spojte skrutkovaním podľa diagramu (obr. 5).
1. Pred zaskrutkovaním natrite O-krúžok vrstvou mazacieho tuku.
2. Držte zadnú maticu a kábel nehybne, naskrutkujte hlavný plášť na zadný plášť. Priskrutkujte hlavný plášť zadného plášťa pomocou opičieho kľúča. Montáž je dokončená.
